Kebaba Bielsko kebab na telefon Bielsko

Oferta

 

Oferujemy Kebab w cieście z mięsem drobiowym lub cielęcym  z sosem jodurtowo - czosnkowym lub pikantnym pomidorowym. W swojej ofercie mamy do wyboru cztery rodzaje kebabów w cieście: Kebab w cieście, Kebab w cieście z serem, Kebab w cieście z frytkami oraz Kebab w cieście XXL Podwójny.

W swojej ofercie posiadamy również kebaby w bułce w konfiguracji podobnej do kebabów w Cieście: Kebab w bułce, Kebab w bułce z serem, Kebab w bułce z frytkami oraz Kebab w bułce XXL Podwójny.Do kebabów w bułce dostępne są również dwa rodzaje mies: drobiowe i cielęce, oraz dwa rodzaje sosów: sos jodurtowo - czosnkowy lub pikantny pomidorowy.

Ponadto w naszej ofercie posiadamy zestawy frytek z mięsem,  z sałatkami i sosami do wyboru. Koljeną pozycją naszej oferty jest Kubek z frtkami, mięsem, do tego sałatki oraz sos. W sprzedaży mamy również frytki małe oraz duże.

Nowością w naszej ofercie jest Adana Kebab oraz Sis Kebab serwowany tylko u nas, jest to typowy kebab turecki.

W Ofercie dodatkowo posiadamy napoje: Coca-cola, coca-cola zero, coca-cola Light, fanta, sprite, Kropla beskidu, Nestea, Cappy, Burn, oraz unikalny Napój turecki ayran dostępny tylko w naszych kebabach.